HP EliteBook 850 jako urządzenie z wyższej półki dedykowane jest osobom używającym aplikacji biznesowych, administratorom i pracującym w podróży. Korzystając z HP EliteBooka 850 po raz pierwszy zaskoczeni poczujemy się przez realistyczne odwzorowanie kolorów, świetnie skonstruowaną część użytkową laptopa (klawiaturę i touchpad) oraz niepowtarzalną wydajność zapewnioną przez podzespoły Intel i łączność WLAN tego samego producenta.

HP EliteBook 850 – jeden z najsmuklejszych ultrabooków na świecie

W najnowszych generacjach (G6 i G5) spotkamy się z gniazdem Thunderbolt, gniazdem stacji dokującej i pełnym pakietem funkcji bezpieczeństwa. Dane będzie nam uświadczyć dobrodziejstw w postaci łączności NFC, Wi-Fi i Bluetooth w wersji 4.2. Funkcje bezpieczeństwa takie jak moduł szyfrujący TPM, czytnik Smart Card, czytnik linii papilarnych i kamerka HD są w tym przypadku oczywistym standardem. Standardem wspieranym przez dedykowany hardware HP i kamerkę IR z fizyczną przesłoną. Wszystko to zamknięte w obudowie o minimalistycznej stylistyce i delikatnie zaokrąglonych krawędziach.

W poprzedniej generacji – HP EliteBook 850 G4 zamiast portu Thunderbolt otrzymamy port VGA (więcej: www.tygrysyzestolicy.pl), procesor z ubiegłej generacji (7. generacja Intel) i odrobinę starszą kartę graficzną HD Graphics 620. Mamy jednak możliwość wyposażenia się w dwa dyski twarde (SSD + HDD). Kolejne modele, czyli G5 i G6 oferują nam procesory 8-ej generacji. W G5: i5 8250U/8350U/8550U; w G6: i5 8265U/8565U/i7 8565U. Obaj przedstawiciele serii posiadają dyski SSD o pojemności 256 – 512 GB, pamięć RAM DDR4-2400 w ilości 8 – 32 GB i kartę graficzną Intel UHD Graphics 620.

Na nasze żądanie producent może dostarczyć ultrabooka z matrycą 4K, ze wsparciem dla technologii HP SureView, dotykową IPS lub IPS Premium matową.

Obraz Free-Photos z Pixabay